KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9851359
nr 985 1359
Akvarell
Rune Olsson, strand, signerad, -88, motivet: 26x30
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 5 oktober 2015
kl 20:15:32
30/9 21:07:42
300 kr
2/10 15:30:44
Rörstrand